Backlink & Tanıtım Yazısı

Anasayfa / Hizmetler / Reklam & Tanıtım / Backlink & Tanıtım Yazısı

İnternet çağını yaşamakta olan Dünyada, markaların web üzerinden tanıtım ve reklamlarının yapılması oldukça fazla rastlanmaktadır. Firmalar, kurumlar ve kuruluşlar markalarına ya da ürün ve hizmetlerine yönelik yenilikleri, değişimleri ve gelişmeleri basılı ya da dijital medya araçları ile gerçekleştirmektedir. Fakat, internet çağı ile birlikte tüm bunlar internet alanına yönelmiş ve hedef kitle ile etkileşim için Web bağlantıları kullanılmaya başlanmıştır. İnternet üzerinde, bir firmanın ya da markanın tüketicisine ulaşabilmesi ve reklamını efektif biçimde yapabilmesi açısından pek çok araç bulunmaktadır. Tanıtım Yazısı & Backlink bu araçların başında gelmektedir. Bunlar, hizmet sağlayıcılarının, alıcılarına mümkün olan en kısa sürede ve kolay biçimde ulaşabilmesi açısından oldukça önemlidir. Peki Medya, bünyesinde bu gibi işlevsel araçları barındıran, profesyonel firmalardan birisi olarak bir adım öne çıkmaktadır.

Tanıtım Yazısı & Backlink Neden Önemlidir?

Tanıtım yazıları, sosyal medya kanallarında kalıcılığınızı, markanızı doğru yansıtıp yansıtmadığınızı ve hatta reklamınızı kaliteli biçimde yapıp yapmadığınızı doğrudan etkilemektedir. Tanıtım yazısı, temel olarak, sunduğunuz hizmetle, ürünle, markanızla ya da iş tanımınızla ilgili bilgilerin olduğu, sizin tarafınızdan ya da sizin adınıza yazılmış olan bilgi verici metinlerdir. Bu metinlerin, markanızı en iyi biçimde anlatan, kaliteli ve özgün yazılardan oluşması oldukça önemlidir. Aynı sektördeki diğer firmaların ya da sizin müşterileri portföyünüzün sizi ve yaptığınız işi net biçimde anlayabilmesi için bu tanıtım yazıları elzemdir. Her ne kadar tanıtım yazısı yazmak kolaymış gibi görünse de aslında yazmak bilgi, deneyim ve marifet ister. Üretilen içeriklerin bilgi değeri taşıyan ve okuyucuyu yormayan yazılardan oluşması marka açısından önemlidir. Kaliteli içerikler, markanızın değerini arttırır. Tanıtım yazısı çeşitli sitelerde yayınlandığında, eğer metin içeriği özgün ve bilgi verici biçimde kaleme alınmışsa, okuyucuların ilgisini çeker ve diğer sitelerden sizin sitenize yönlenenlerin sayısı artar. Sitenizdeki trafiğin artması da arama sonuçlarında WEB sitenizin yükselmesine olanak sağlar.

İnternet üzerindeki tanınırlık açısından bir diğer önemli araç da Backlink’tir. Backlink, en basit tanımıyla, bir sitenin bir başka siteye bağlantı (link) vermesidir. Söz gelimi bir X sitesinin, sizin sitenize link vermesinin adı Backlink’tir. Sitenizin Backlink açısından başarılı olması için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu araç basit görünmesine rağmen bilgi ve deniyim gerektirir. İlk olarak, aldığınız Backlink’in kaliteli olması gerekmektedir. Çünkü, bu araç, sitenizin trafiğini etkilemekte, arama motorları tarafından sitenizin ziyaret edilme sıklığını etkilemektedir. Backlink ile verilen linkin sitede nerede / hangi sayfada yer alacağı, sitenizde ne tür makaleler üretileceği ve bunların ne şekilde yayınlanması gerektiği gibi konulara dikkat etmek gerekmektedir. Tüm bunlar, Google arama motorundaki görünürlüğünüzü direkt olarak etkilemektedir. Dolayısıyla tanıtım yazısı ve Backlink hizmetini profesyonel biçimde edinmiş olmanız önemlidir. Peki Medya, kaliteden ödün vermeyen yapısı ile bu hizmetleri sizler için sunan öncü ajanslardan bir tanesidir.

SEO (Search Engine Optimization) yani “Arama Motoru Optimizasyonu” açısından Tanıtım Yazısı & Backlink oldukça önemlidir. SEO, Google arama motoru sonuçlarında üst sıralara yükselme ve üst sıralarda kalıcı olma amacıyla yapılan site içi ve dışı teknik optimizasyonları ifade eder. Bu nedenle, sitenizin ya da web sayfalarınızın arama motorlarında kolay şekilde taranması ve üst sıralarda yer alması için, SEO konusunda bilgi ve deneyim sahibi bir firma ile çalışmanız gerekmektedir.

Peki Medya ile çalışarak; SEO uyumlu, özgün, markanızın içeriğine, vizyon ve misyonuna uygun tanıtım yazısı Backlink sahibi olabilirsiniz. 

Sizlerde Peki Medya aracılığı ile internet sitelerinize Backlink hizmeti veya Tanıtım Yazısı hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken, 0850 302 03 83 numaralı telefondan bizlere ulaşmak.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 302 0 323

Copyright Peki Medya © 2013. Her Hakkı Saklıdır.
Top