Düğün Salonu Yazılım & Otomasyon

Anasayfa / Hizmetler / Yazılım & Otomasyon / Düğün Salonu Yazılım & Otomasyon

Web Tabanlı Düğün Salonu Otomasyonu, ekip olarak yeni başladığımız projelerden bir tanesidir. Bu programın amacı, düğün salonları, fotoğrafçılar ve organizasyon şirketlerinin, daha hızlı ve daha planlı çalışmasını sağlamaktır.

Web Tabanlı Düğün Salonu Otomasyonu’nun ne için kullanıldığına yukarıda saymış olduğum işletmeler için örnek verecek olursam: Düğün salonları, kendi müşterilerine ait organizasyonlarını, salonlarını ve ödemelerini kolayca takip edebilir ayrıca raporlayabilirler.

Fotoğrafçılar, sistem takvimini kullanarak, gidecekleri düğünlerin ve diğer organizasyonların bilgilerini kaydedebilir, ödemelerini takip edebilir ve yine raporlayabilirler.

Düğün salonlarında düzenlenen düğünler, nişanlar, sünnetler, toplantılar ve özel organizasyon gibi etkinlikler için genel olarak daha önceden tarih alınır ve hazırlıklar yapılır. Bu etkinlik tarihlerini kaydetmek ve hatırlamak bir düğün salonu işletmesi için en büyük önceliklerden biridir.

Eğer düzenli bir kayıt sistemi kullanılmazsa etkinlikler unutulabilir, farklı etkinlikler aynı gün ve saatlerde çakışabilir ve geri dönülemez zararlar oluşur. İşte bu gibi durumları önlemek amacıyla Web Tabanlı Düğün Salonu Otomasyonu, Peki Medya tarafından geliştirilmiştir.

Raporlar

Henüz tüm rapor seçenekleri oluşturulmuş olmasa da bu haliyle bile yeterince bilgi veren rapor sayfasında, yıllık organizasyon sayısı, organizasyon türüne göre yapılan en çok organizasyon ve cironuzu görüntüleyebilir, ayrıca takip edebilirsiniz.

e-Posta Bildirimleri

Kesinleştirilmiş ya da tamamlanmış bir organizasyon kaydedildiğinde, yeni bir ödeme eklendiğinde ya da organizasyon silindiğinde, salon yetkililerine e-Posta gönderilir. Yakın zamanda e-Posta dışında yeni bildirim seçenekleri eklenecektir.

Salon Kasaları

Muhasebe sistemi, her salonu bir kasaya dönüştürür. Organizasyon ile ilişkili salona yapılan ödemeler bu kasaya eklenir. Kasalar arası transfer yapabilir ya da para girişi/çıkışı yapabilirsiniz. Bu sayede kasalarınızı da kolayca yönetebilirsiniz.

Gelişmiş Kullanıcı Yetkilendirmesi

Detaylı kullanıcı yetkilendirmesi ile eklediğiniz kullanıcıyı, belirli salonlar için yetkilendirebilir, sadece organizasyon ekleyebilmeyi, sadece kasaları görüntüleyebilmesini ve sadece salonları listeleyebilmesi gibi birbirinden bağımsız yetkileri kolayca tanımlayabilirsiniz.


Siz de bir an önce Peki Medya tarafından hazırlanan, Web Tabanlı Düğün Salonu Otomasyonu'na sahip olmak istiyorsanız 0850 302 03 83 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 302 0 323

Copyright Peki Medya © 2013. Her Hakkı Saklıdır.
Top