Google İşletme Kaydı

Anasayfa / Hizmetler / Reklam & Tanıtım / Google İşletme Kaydı

Google My Business yani Türkçe ismiyle Google Benim İşletmem kaydının yapılması, firmanızın Google arama sonuçlarında, haritadaki yeri, logonuz ve firmanıza ait fotoğraflarla birlikte daha geniş bir şekilde yer alması için çok önemlidir. Türkiye’de en yaygın kullanılan arama motoru olması sebebiyle firmanızın Google ürün ve hizmetlerine eksiksiz olarak kaydedilmesi çok önemli bir noktadır. Google’da firmanızı aratan bir kullanıcıya daha doğru ve etkileyici bir arama sonucu sağlanabilmesi amacıyla tüm bu işlemlerin konuya hakim uzman kişilerce yapılması çok olumlu geri dönüşler almanıza yardımcı olacaktır.

Tüm bu ayarlamaların yapılması sadece potansiyel müşterileriniz açısından değil iş ortaklarınızın da sizi hem internet üzerinden hem de iş yerinizin lokasyonunun mobil cihazlarda otomatik olarak tanımlanması ve iş yerinize kolayca ulaşılması açısından da büyük fark yaratır.

Google My Business yani Google Benim İşletmem kaydı özellikle lokal bazda hizmet sunan yerel işletmeler için çok etkili sonuçlar doğurabilir. Arama motorunda rakiplerinizden bir adım öne geçmek için Peki Medya ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 302 0 323

Copyright Peki Medya © 2013. Her Hakkı Saklıdır.
Top