Muhasebe Yazılımları

Anasayfa / Hizmetler / Yazılım & Otomasyon / Muhasebe Yazılımları

Peki Medya ekibi tarafından profesyonel olarak kodlanan Peki Muhasebe ile artık işletmelerinizin hesapları güven altında! 

Ön Muhasebenize İstediğiniz Her Yerden Ulaşın

İster bilgisayarınızdan, ister tablet ya da telefonunuzdan güvenilir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Peki Muhasebe, finansal verilerinize her an ulaşabilmeniz için tasarlanmıştır. Tasarımı sayesinde, toplantı da, ev de her an tüm muhasebe ve finansal verilerinize anında ulaşabilirsiniz.

Sürekli, Kesintisiz Destek Kanalları

Yeni iş dünyası rekabeti de yanında getiriyor ve finansal ve muhasebe verilerinize erişim bu ortamda rekabet edebilmek için önem arz etmekte. Bu kapsamda, en yeni teknolojileri sizlere sunarken kullanım konusunda size ücretsiz canlı destek hizmeti sunuyoruz. Peki Muhasebe'nin kullanımı ile, ön muhasebe dahilinde bulunan yasal süreçlerle alakalı sürekli müşterimizin yanındayız.

Esnek ve Kolay Ön Muhasebe

Peki Muhasebe, kolay kullanım ve esnekliğin muhteşem bir örnegini sunmaktadır. Kolay kullanım bizim için esneklikten fedakarlık etme sebebi değil.

Peki Muhasebe, rakipleri ile karşılaştırıldığında:

  • Kullanıcı yetkilendirme,
  • Para birimleri,
  • Ödeme yöntemleri,
  • Ürün ve hizmet tanımlama

konularında, üstün esneklik imkanları sunmaktadır. Bu sayede, ön muhasebe programınızı görsel olarak kişiselleştirmenin yanında, ödeme ve tahsilat hatırlatmaları, kullanıcı yetkilendirme gibi konularda muadil ön muhasebe programı yeteneklerinin çok üstünde imkanlarla karşılaşacaksınız.

Sizler de Peki Muhasebe ile tanışmak için 0850 302 03 83 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 302 0 323

Copyright Peki Medya © 2013. Her Hakkı Saklıdır.
Top