Tanıtım Filmleri

Anasayfa / Hizmetler / Reklam & Tanıtım / Tanıtım Filmleri

Tanıtım filmi çekimi, bir işi anlatmadaki en etkili yoldur. Günümüzde internet kullanıcılarının tamamına yakını video içerik tüketmekte ve internet mecralarındaki yazı karmaşasından kaçarak video izlemeyi seçmektedir. İşinizi tanıtım videosuyla anlatmak, daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Doğru mesajı hedef kitleye en uygun şekilde aktaran nitelikli tanıtım filmleri rakipleriniz arasında fark yaratmanızı sağlamaktadır. Kısa film yada reklam filmi niteliğinde olan kurumsal tanıtım filmi çekimi ile oluşan reklam filminiz 1 ile 5 dakika arasında olması idealdir.

Tanıtım filmi çekimi veya reklam çekimi full HD veya 4K kalitesinde arka plan müzik eşliğinde veya ünlü tanıdık seslendirme ile anlatımlı,renk ayarları, montaj ve efektleri yapılmış bir şekilde kurgulanmaktadır. Teknolojinin en üst seviyesinde film ve video kamera sistemleri, Gimbal sistemli aksiyon kamera, ışık ve ses sistemleri veya havadan drone çekim ekipmanları sayesinde tanıtım filmi çekiminizi eşsiz bir kalitede sunmaktayız. Dilerseniz görsellerini animasyon olarak kurguladığımız animasyonlu tanıtım filmi sayesinde şirketinizin videolu tanıtımlarında bir adım daha öne geçebilirsiniz.

Size sağladığımız kaliteli bir hizmet çatısı altında, son zamanlarda büyük bir rağbet gören bu görsel mecra üzerinden, bu alanda uzman çalışanlarımız, en iyi teçhizatlarımız ve kurguladığımız profesyonel planlar dahilinde sizlere en iyi tanıtım filmi çekimi hizmeti sunarak, güven sağlamaktayız. Müşterilerinizin sizin hakkında en doğru bilgilere ulaşması ve özellikle ilk izlenim açısından zihinlerinde prestijli bir görüntü kalması için her zaman en iyisini ortaya çıkarmaktayız. Teknolojiyi her zaman yakından takip eden ve farklı tanıtım filmleri konusunda bu güne kadar güçlü referanslar elde eden firmamız, bu konuda teslim aldığı projeleri metin yazarlığı aşamasından çekimlerine, montajından kaset teslimine kadar tüm çalışmaları kendi bünyesinde hazırlamaktadır. Müşterileriniz arasında bir bağ kurmanıza olanak sağlayan ve sizi en kolay biçimde dünyaya bağlayan tanıtım film çekimleri, şirketinizin bilinirliğini artırarak amaçlarınızı tüm dünyaya en doğru şekilde ve net olarak ulaştırmaktadır.

Eğer profesyonel bir tanıtım film çekimine ihtiyacınız varsa, Peki Medya ailesiyle hemen 0850 302 03 83 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 302 0 323

Copyright Peki Medya © 2013. Her Hakkı Saklıdır.
Top